TapZadzwoń! DirectionsDojazd

Dlaczego The Platta Law Firm?

Wiele kancelarii prawnych chwali się wielkimi sumami otrzymanymi w wyniku zawartej ugody z pozwanym, ale mało która może poszczycić się doprowadzniem do zmiany obowiązującego prawa na lepsze. Nasza kancelaria dokonała tego w 2011 roku.

Tego roku, nasza firma wzięła sprawę Pana Wilińskiego (Wilinski v. 334 East 92nd Housing Development Fund Corp.), w której musieliśmy walczyć we wszystkich instancjach sądowych o prawa naszego klienta. Ostatecznie sprawa trafiła na wokandę najwyższego sądu w stanie Nowy Jork (the Court of Appeals). Nasza skuteczna apelacja doprowadziła do ustanowienia nowego precedensu w prawie, który umożliwił pracownikom ubieganie się o odszkodowanie za obrażenia doznane w wypadkach budowlanych, które wcześniej nie były objęte ochroną prawną w stanie Nowy Jork. W sprawie Pana Wilińskiego, udało nam się rozszerzyć zakres zagrożeń budowlanych chronionych przez prawo, dzięki czemu znacznie większa liczba robotników może otrzyma odszkodowanie za obrażenia i straty ekonomiczne.

Dzisiaj inne kancelarie prawne wnosząc o odszkodowania dla swoich klientów powołują się na precedens Pana Wilińskiego. Tym firmom mówię: proszę bardzo i nie ma za co! Na sukces odniesiony w sprawie Pana Wilińskiego złożyło się kilka czynników: (1) odwaga i wytrwałość w walce do samego końca o dobro klienta, podczas której nie zgodziliśmy się na niskie kwoty proponowane przez drugą stronę w celu zawarcia ugody, (2) pełna świadomość naszej silnej argumentacji prawnej i wiara, że sprawa jest do wygrania, oraz (3) współczucie dla naszego klienta i chęć udzielania mu pomocy w uzyskaniu wynagrodzenia za doznane krzywdy.

Prawnicy z The Platta Law Firm, potwierdzając swoje umiejętności w kolejnych latach, zostali wyróżnieni przez konkurencję. Nasze wyniki znalazły się w zaszczytnych rankingach najwyższych odszkodowań przygotowywanych przez New York Law Journal: "Top New York Verdicts of 2010"™, oraz "Top New York Settlements in 2013 and 2014"™. Za doskonałość w praktyce zostaliśmy zaliczeni przez Super Lawyers™do zaszczytnego grona „Wschodzących Gwiazd” (“Rising Stars”), czyli najwybitniejszych prawników w metropolii Nowy Jork. W 2015 roku, nasza kancelaria została nominowana przez American Institute of Personal Injury Attorneys™ do nagrody „10 najlepszych” firm prawniczych reprezentujących osoby poszkodowane w wypadkach.

Jestem niezwykle dumny z naszych osiągnięć oraz grupy osób, które ze mną współpracują i wzajemnie pomagają oraz starannie dbają o interesy naszych klientów. W The Platta Law Firm Państwa sprawa nie zniknie w gąszczu setki innych. To my zmieniamy prawo na lepsze i wygrywamy duże sprawy, jednocześnie dbając o bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami.

Witamy na naszej stronie! Jeżeli zostali Państwo poszkodowani w wypadku, mam nadzieję, że zwrócą się Państwo do nas o poradę prawną. W tym celu gorąco zachęcam do kontaktu i umówienia bezpłatnej konsultacji.

Z wyrazami szacunku,

Slawek W. Platta, Esq.

video
Najnowsze video
 

NYC Personal Injury Lawyer – The Platta Law Firm

Hi, You may just browsing, but we are avaiable to answer Your questions...

Start chat No, thanks
© 2014 "The Platta Law Firm, PLLC" | All right reserved